veiling ronde 1 eindigt zaterdag, ronde 2 met nieuwe items (oa. van Celeste Plak)

Alle items waarop nu geboden is, zullen a.s. zaterdag voor de hoogste bieder zijn.
Je kunt dus nog een paar dagen meebieden op bijvoorbeeld de collector items van gesigneerde shirts van Rob Bontje, Nicole Koolhaas en Yannick van Harskamp.
De gelukkige “winnaars” worden via mail benaderd voor de financiële afwikkeling en een afspraak voor het ophalen van de stukken.

Op de overige items is de veilingtermijn verlengd. Er zijn ook nieuwe veilingstukken binnen gekomenCeleste Plak, waaronder:

Voor deze en andere spullen staat een langere termijn om te bieden.

Naast kleding en ballen is ook te bieden op ‘bijscholing’ zoals

Kijk snel en grijp je (laatste) kans.
Doe jezelf een plezier,
maar vooral steun het goede doel “Volleybal voor vluchtelingen” !

Monique Verhoeven & Marcella Laumen,
de veilingcoördinatoren

en Frank Meeuwsen
technische websupport

VoCASA Volleybal Nijmegen.